Jdi na obsah Jdi na menu
 



Adolf Fremr ?, 1.2.1915 - 20.9.1939 (Przemysl, Polsko)
Obrazek

Rudolf Denk, Mišovice 14.3.1916 - 23.9.1939Obrazek

Franz Denk, Mišovice 27.12.1918 - 20.5.1940 (Belgie?)
Obrazek

Karl ??? , Hostěradice 12.11.1913 - 1940
Obrazek

Adolf Müller, Mišovice 5.5.1904 - 24.7.1941
Obrazek

Franz Johann ? 1.12.1903 - 23.7.1941

Obrazek

Elias Johann, Hostěradice 18.9.1920 - 14.7.1941 (?, Rusko)
Obrazek

Alfred Benes, Hostěradice 6.5.1919 - 18.7.1941 (?, Rusko) Obrazek

Franz ?????, 24.10.1919 - 13.8.1941Obrazek

Franz Heinrich, 14.4.1918 - 26.9.1940 (Le Havre, Francie)Obrazek

Johann Böhm, Chlupice 23.2.1908 - 23.7.1941 (Parijevka, Rusko)
Obrazek

Robert Löffler ?, 4.12.1919 -
24.7.1941 (?, Rusko)Obrazek

Johann Rost ?, Hostěradice 27.11.1914 - 27.7.1941
Obrazek

???????, Hostěradice 6.7.1918 - 26.6.1940
Obrazek

Ferdinand Schazmann ?, 18.12.1917 - 30.5.1941 (Romanovka, Rusko)Obrazek

Heinrich Mahr, Mišovice 3.9.1919 - 15.9.1941 (?, Rusko)Obrazek

Eduard ????, Mišovice 18.2.1915 - 4.10.1941 (?,Rusko)
Obrazek

Adalbert Krameth ?, ? - 22.9.1941 (Kyjev, Ukrajina)
Obrazek

Rudolf Temlik ?, Mišovice 31.5.1916 - 8.10.1941 (Semenovka, Rusko)Obrazek

Johann Hüber, Hostěradice 20.6.1912 - 21.10.1941 (?, Rusko)Obrazek

Otto Denk, Mišovice 5.10.1911 - 1941 (?, Rusko)
Obrazek

???????, Chlupice 13.1.1915 - 8.12.1941 (?, Ukrajina)
Obrazek

Josef Schmid, Hostěradice 15.7.1904 - 3.2.1942
Obrazek

Florian Ligenschmied, 6.6.1900 - 23.?.1942 (u Charkova, Rusko)
Obrazek

Alois Denk, Hostěradice 9.5.1922 - 17.3.1942 (?, Rusko)
Obrazek

Franz Lang, Hostěradice 15.1.1912 - 19.5.1942 (Charkov, Rusko)
Obrazek

Eduard Scherzer, 22.2.1900 - 19.5.1942Obrazek

Johann Weis, Mišovice 26.5.1904 - 30.6.1942 (Rumunsko)
Obrazek

Franz Wessner, Hostěradice 21.4.1922 - 10.7.1942

Obrazek

Engelbert Tiroch, Hostěradice 31.7.1916 - 27.7.1942 (Rostov, Rusko)
Obrazek

Josef Tiroch, Chlupice 31.5.1916 - 30.8.1942

Obrazek

Karl Straka, Hostěradice 1.1.1915 - 30.8.1942
Obrazek

Johann Frank, Hostěradice 17.8.1922 - 27.8.1942

Obrazek

Hubert Rapp, Chlupice 27.10.1922 - 1.8.1942
Obrazek

Leo Tark ?, Mišovice 14.10.1916 - 4. 9.1942

Obrazek

Otto Lang, Hostěradice 1.10.1923 - 16.9.1942 (Leningrad, Rusko)
Obrazek

Johann Gulda ?, Hostěradice 24.11.1903 - 21.10.1942

Obrazek

Johann ......?, Hostěradice 9.3.1922 - 2.10.1942 (u Stalingradu, Rusko)
Obrazek

Karl Leitner, Hostěradice 22.10.1903 - 10.1.1943
Obrazek

Oskar Wagner, 20.7.1922 - 21.11.1943 (Rusko)
Obrazek

Helmuth Dostal, Hostěradice 20.7.1923 - 16.12.1942 (Rusko)
Obrazek

Stefan .......?, Mišovice 21.10.1920 - 20.12.1942 (Rusko)

Obrazek

Alfred Papst, Mišovice 30.12.1922 - 13.1.1943
Obrazek

Alfred Paulik, Mišovice 7.12.1918 - 19.?. 1943

Obrazek

Anton Engerle, Hostěradice 23.3.1910 - 22.2.1943 (Minsk, Rusko)
Obrazek

Leopold Papst, Mišovice 12.9.1922 - 25.3.1943 (u Alexandrovky, Rusko)
Obrazek

Heinrich Schmid, Hostěradice 13.7.1919 - 18.3.1943 (u Anatolevky, Rusko)Obrazek

Franz Papst, Hostěradice 2.11.1923 - 28.11.1942 (u Stalingradu, Rusko)
Obrazek

Alois Denk, Mišovice 29.12.1909 - 4.7.1943 (u Orla, Rusko)
Obrazek

Stefan Paulik, Mišovice 14.12.1912 - 17.7.1943 (Rusko)
Obrazek

Othmar Wagner, Hostěradice 14.9.1923 - 5.12.1943 (u Stalingradu, Rusko)
Obrazek

Johann Schmid, Hostěradice 28.10.1920 - 26.7.1943 (u Stalingradu, Rusko)
Obrazek

? Ambros, Hostěradice 18.9.1911 - 23.7.1943 (u Orla, Rusko)
Obrazek

Viktor Promper, Hostěradice 18.8.1922 - 5.8.1943 (?)
Obrazek

Alfred Lugl, Božice 17.4.1923 - 4.9.1943 (Bavenkovo,, Rusko?)
Obrazek

R??? B????, Hostěradice 15.9.1924 - 30.9.1943 (?, Rusko)
Obrazek

Max Clemens, Mackovice 29.5.1911 - ? (?)
Obrazek

Alois Maurer, Hostěradice 4.6.1924 - 23.10.1943 (?)
Obrazek

Viktor T???, Mišovice 27.11.1926 - 25.11.1943 (u Gluchova, Rusko?)
Obrazek

Franz Josef Huber, Chlupice 28.12.1924 - 1.?.1944 (u Vitebska, Rusko)
Obrazek

Johann Schalk, Hostěradice 13.9.1909 - 18.12.1943 (u Gorodku, Rusko)
Obrazek

Mathias T???, 13.12.1921 - 2.2.1944 (u Lugy,?)
Obrazek

Johann Böhm, Hostěradice 1.12.1922 - 3.4.1944 (?)
Obrazek

Karl Schutzmann?, Chlupice 27.1.1912 - 25.4.1944 (u Leontěva, Besarábie, Rusko)
Obrazek

Franz Promper, ?, 5.11.1925 - 17.3.1944 (u Tokarovky, Rusko)
Obrazek

Alois F???, Hostěradice 15.4.1924 - 7.6.1944 (?, Rumunsko)
Obrazek

Franz Wessner, ? 10.5.1907 - 10.7.1944 (?)
Obrazek

Josef Böhm, Mišovice ? - 23.7.1944 (?)
Obrazek

Viktor Hubatschek, Chlupice 8.6.1922 - 20.7.1944 (Finsko)
Obrazek

Franz Denk, Hostěradice 15.5.1919 - 15.7.1944 (Bjalopole, Rusko?)
Obrazek

Franz Böhm, Mišovice 8.9.1902 - 13.7.1944 ( Saborowje)
Obrazek

Johann Frank, 27.10.1907 - 24.7.1944 (u Lublinu)
Obrazek

Franz Hruby, 14.12.1924 - 25.8.1944 (Rusko)
Obrazek

Johann Huber, Hostěradice 18.7.1924 - 9.8.1944 (Francie)
Obrazek

Robert Wacht, Břežany 1.8.1906 - 12.9.1944 (?)
Obrazek

Adalbert Lausch, 15.4.1908 - 20.10.1944 (?)
Obrazek

Lev Papst, Mišovice 27.12.1919 - 28.9.1944 (Srbsko?)
Obrazek

Josef Ottopal, Hostěradice 26.8.1926 - 21.9.1944 (Arnhem, Francie)Obrazek

Lev Bauer, Hostěradice 15.7.1913 - 26.11.1944 (?)
Obrazek

Erich Dostal, Hostěradice 19.7.1926 - 1.9.1944 (Lyon, Francie)Obrazek

Johann Materna, Brno 28.5.1910 - 6.1.1945 (Belgie)
Obrazek

Leo Tiroch, 19.9.1924 - 17.2.1945 (?)Obrazek

 

Julius Leitner, Hostěradice 7.4.1902 - 22.2.1945 (Kolín, Německo)
Obrazek

Karl Rapp, Hostěradice 14.9.1924 - 10.3.1945 (?)Obrazek

Johann ????, Dobelice 3.1.1918 - 18.3.1945 (Chorvatsko)
Obrazek

Emerich Mahr, Chlupice 1926 - 20.9.1945 (Brno)
Obrazek

???? ?????, Hostěradice 8.3.1900 - ?????
Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

91. Johann Materna

(Petr, 10. 8. 2012 21:32)

Obergefreiter Johann Materna je pochován na německém vojenském hřbitově v Recogne-Bastogne (Block 2 řada 6 hrob 218)
Padl 6.1.1945 u Noville (poblíž Batogne) během bitvy v Ardenách pravděpodobně jako příslušník 26. Volksgrenadier Division.

Zdroj: http://www.volksbund.de/index.php?id=1775&tx_igverlustsuche_pi2[gid]=1f9a45c00146a1b5b3d1c2282b0f943a

Transkribce

(Michal, 6. 10. 2007 20:37)

Dal jsem si to jako paleografické cvičení:-) Vcelku to číst jde. Některé opravičky, k dalšímu se třeba někdy ještě dostanu, až bude víc času:
Adolf Frank - Oberschütze, 10. Kompanie Geborgsjäger Rgt. Nr. 98
Rudolf Denk - Podglaster bei Tomaszow, Pionier Batl. 47, 1 (motorisierte) Kompanie
Franz Denk - bei Kain in Belgien
Karl Sokoll - Manteuil la Fosse (Aisne), Gefreiter
Adolf Müller - Reserve Lazarett Kremsin
Johann Frank - verunglückte tötlich am Bahnhof Klein Reiffeneg - Gefangene-Lager Weissenbach-Wolfsbachau
Johann Elias - bei Amalta
Alfred Benes - beim Angriff auf Winniza
Viktor Frank - in Wien Pertolsdorf Lazarett...gestorben - in Hostieraditz beerdigt
Heinrich Frank - Matrosengefreiter
Johann Rotl - nezemřel, ale nezvěstný, patrně v ruském zajetí
Lev Lütz - nezvěstný od 26.6.1941
Ferdinand Schatzmann
Heinrich Mahr - zemřel v Kreigslazarett Nr. 561, pohřben Alexandrija Russland
Eduard Wiwak - im Russland bei Brasow, Eisernes Kreuz I. Klasse
Adalbert Kramesch - ostlich Kiev
Rudolf Paulik - Russland bei Ssemenowka
Johann Hüber - Marefa, Russland
Otto Denk - Sjemkino (laut Brief vom 16.XI.1941)
Gottfried Rausch - Trbitzkoje
Josef Schmid - po zranění před Moskvou, zemřel vlazaretu ve Varšavě
Florian Sigenschmied- 23. Jänner 1942...Werbowka bei Charkov
Alois Denk - Toropino